تبلیغات
آیا می‌دانید - ویندوز ۱۰ از تابستان امسال در ۱۹۰ کشور دنیا عرضه می شود
آیا می‌دانید
علم است که آینده را می‌سازد
به گزارش وبسایت خبری «آیا می دانید»
  به نقل از دیجیاتو ،
مایکروسافت در نظر دارد که ویندوز ۱۰ را در تابستان عرضه کند. این کمپانی تولید کننده نرم افزار، حرفی از تاریخ دقیق عرضه نسخه جدید سیستم عامل محبوب خود به میان نیاورده، با این همه، تری مایرسون مدیر ویندوز، امروز در پی اظهار نظری وعده داده که ارائه آن در تابستان اتفاق خواهد افتاد.

در  ادامه مطلب همراه با آیا می دانید باشید...وی اظهار داشت: «ما به پیشرفت و توسعه کارمان ادامه خواهیم داد و امروز می خواهم این مژده را به شما بدهم که ویندوز ۱۰ از تابستان آینده در ۱۹۰ کشور دنیا و به ۱۱۱ زبان مختلف موجود خواهد بود.»

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را به عنوان یک آپگرید رایگان برای کاربران ویندوز ۷ و ۸ در بازه زمانی یک ساله عرضه خواهد کرد و این کار نیز از تابستان آغاز می شود.

این کمپانی سازنده نرم افزار همچنین در نظر دارد که به عنوان بخشی از طرح های خود برای آپگرید ویندوز، با شرکت هایی نظیر لنوو و Tencent وارد همکاری شود و نسخه جدید سیستم عامل خود را در چین ارائه نماید.

براساس این طرح، لنوو سرویس های آپگرید ویندوز را در ۲۵۰۰ مرکز خدمات دهی و همچنین برخی از خرده فروشی های چین عرضه خواهد کرد و در کنار آن تلفن های هوشمند جدیدی را بر پایه ویندوز ۱۰ خواهد ساخت که احتمالا در اواسط سال ۲۰۱۵ میلادی توسط اپراتور چاینا موبایل عرضه می شوند.

کمپانی Tencent نیز در نظر دارد که آپگرید یاد شده را به همراه مجموعه ای از اپلیکیشن های محبوب نظیر QQ در اختیار کاربران قرار دهد.

هر دوی این همکاری ها نشان می دهند که ردموندی ها تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا کاربران چینی را جذب ویندوز نمایند و از این طریق با مسائل رایجی چون استفاده غیر قانونی از نرم افزار مورد بحث در این منطقه مبارزه کنند.

مایکروسافت حتی در نظر دارد که آپگرید ویندوز ۱۰ را به مشتریانی که نسخه های غیر اصل از این سیستم عامل را در اختیار دارند، نیز عرضه کند.

چنین اقدامی تغییری بسیار بزرگ در مقایسه با تلاش های پیشین این کمپانی برای مبارزه با استفاده غیر قانونی از نرم افزارهایش در این منطقه به شمار می رود.


امیدوارم مورد پسند شما واقع شده باشد...

وبسایت خبری آیا می دانید

www.ayao.ir

طبقه بندی: نرم افزار، 
ارسال توسط admin
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
ayao

قالب وبلاگ