تبلیغات
آیا می‌دانید - پیام رسان بلک بری ۱۰۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده
آیا می‌دانید
علم است که آینده را می‌سازد

 به گزارش وبسایت خبری «آیا می دانید»  به نقل از دیجیاتو، بلک بری اعلام کرد که اپلیکیشن BBM، بیش از ۱۰۰ میلیون بار روی اندروید دانلود شده، یک سال و نیم پس از عرضه آن روی پلتفرم گوگل. این کمپانی همچنان در بلاگ خود گفت که “صد میلیون عالی است اما یک میلیارد حتی بهتر هم هست”.

استیکرها بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران ارسال شده اند و بلک بری هم از این بابت بسیار خوشحال است: “تمام این اعداد، نشان دهنده جنبشی است که در BBM راه افتاده.”

نکته ای که در این بین مطرح است، تفاوت دو رقم کاربران فعال و تعداد دانلودهاست. مسلما تعداد دانلودها نشان می دهد که بیش از ۱۰۰ میلیون نفر به استفاده از این اپ کنجکاو بوده اند در حالی که کاربران فعال، رقم اصلی و قابل بحث است. چه تعداد از کاربران پس از برطرف شدن کنجکاوی شان به BBM علاقه مند شده اند؟

برای مثال، اپلیکیشن پیام رسان ChatON، هم می تواند ۱۰۰ میلیون دانلود روی اندروید داشته باشد و هم می تواند به راحتی تعطیل شود. به همین سادگی، بنابراین تعداد دانلودها شاید چندان اهمیتی نداشته باشد.

در سوی دیگر میدان، واتزاپ را داریم با ۷۰۰ میلیون کاربر فعال در هر ماه که روزانه ۳۰ میلیارد پیام رد و بدل می کنند؛ تقریبا ۵۰ درصد بزرگتر از بازار سرویس پیام کوتاه. با وجود این تفاسیر، آیا شما هم فکر می کنید “صد میلیون عالی است”؟
امیدوارم مورد پسند شما واقع شده باشد...

وبسایت خبری آیا می دانید

www.ayao.ir


طبقه بندی: نرم افزار، 
برچسب ها: بلک بری،
ارسال توسط admin
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
ayao

قالب وبلاگ