تبلیغات
آیا می‌دانید - 1 سالگی وبسایت آیا می دانید
آیا می‌دانید
علم است که آینده را می‌سازد

وبسایت آیا می دانید پس از گذشت 1 سال باز هم به فعالیت خود ادامه می دهد . ما این وبسایت  را در تیر ماه 1390 در سیستم میهن بلاگ و پس از آن که سیستم ثامن بلاگ جواب گوی ما نشد ایجاد کردیم و از این بابت بسیار رازی هستیم و به نظر من این سیستم توانست  کمی از مشکلات ما را حل کند .
خلاصه اینکه بسیار خوش حالیم که یکسال را با موفقیت های بزرگی پشت سر گذاشتیم که مهم ترین آن ها شناخت شدن ما به عنوان منتخب وبلاگ های میهن بلاگ بود که بسیار در پیش رفت ما کمک کرد .
در طول یک سالی که گذشت رنج ها و سختی های زیادی از طرف افراد کپی بردار کشیدیم . این افراد بی شرمی را تا به این حد پیش بردند که نام وبسایت ما را نیز کپی کردند ؛ البته من هیچ وقت نمی گویم که نام وبسایت را خریدیم ولی هماهنگی و شکل مطالب این وبلاگ ها بسیار شبیه به ما بود تا جایی که این دوستان که چیزی از وب و کپی رایت سرشان نمی شد انواع فحش ها و تهمت ها و دروغ ها را به ما گفتند که ما سکوت کردیم و در سکوت به مبارزه با این وبلاگ ها پرداخته و در نهایت پیروز شدیم و از این بابت بسیار خوش حال هستیم ، البته این افراد که یکی از آن ها (( ی . ن )) است مانند کپک سر خود را داخل برف فرو برده اند و از اطراف و واقعت فرار می کنند و نمی خواهند دست از این کار کثیف بکشند .

آیا می دانید مانند قبل و با تمام کمی ها و کاستی ها به راه خود ادامه خواهد داد.

با تشکر مدیر وبسایت  آیا می دانید : امین نقی زاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
ayao

قالب وبلاگ